پرسودترین روش های کسب درآمد از توییتر

کسب درآمد از توییتر
5/5 - (2 امتیاز)

کسب درآمد از توییتر

قطعا تا بحال اسم توییتر به گوشتان خورده و یا در این شبکه اجتماعی معروف عضو هستید، این شبکه اجتماعی محبوب شیوه های متفاوتی برای کسب درآمد دارد که در این مقاله به آن میپردازیم.

شاید شوکه شده باشید که مگر از توییتر هم میتوان کسب درآمد کرد !؟

آری، البته ناگفته نماند که فرآیند رسیدن به درآمد در این شبکه اجتماعی سریع نیست و نیاز به انرژی دارد، اما چیزی که مشخص است از توییتر با روشهایی که در ادامه به آنها میپردازیم میشود کسب درآمد کرد.

قدم اول برای کسب درآمد از توییتر این است که شما یک حساب با تعداد فالور قابل قبولی داشته باشید که هرچقدر تعداد فالورهای شما بیشتر باشد به مراتب کسب درآمد بهتری نیز میتوانید داشته باشید.

برای داشتن یک موفق از ابتدا میبایست نکات ضرروی و با اهمیت در ساخت حساب را رعایت کنید.

  • از یک شناسه کاربری ماسب استفاده کنید، خواندن و نوشتن آن راحت باشد !
  • عکس پروفایل و کاور باکیفیت و مناسب موضوع حساب کاربریتان قرار دهید !
  • در قسمت بایو توضیح کوتاهی از فعالیتتان بنویسید !
  • فعالیت مستمر داشته باشید، همین نظم موجب افزایش فالور شما میشود !
  • با سایر حسابهای کاربری در توییتر تعامل داشته باشید !
  • اگر سایت یا نشانی در شبکه های اجتماعی دیگر دارید در توضیحات قرار دهید که موجب اعتبار حساب شما میشود !

پس از اینکه حساب کاربری شما تعداد فالور قابل توجهی جذب کرد که البته این تعداد بسته به موضوعی که شما انتخاب میکنید ارزش گذاری میشود، بگذارید با مثال برایتان این موضوع برای شما روشن شود :

یک حساب کاربری با فعالیت تخصصی اگر 50 فالور هم داشته باشد ارزشمند است و میتواند به روشهایی که در ادامه به آنها میپردازیم کسب درآمد کند.

اما برای اینکه شما بخواهید در یک موضوع عمومی فعالیت داشته باشید بطور قطع تعداد فالور میتواند باعث کسب درآمد بهتر شما شود.

حال که با قدم اول آشنا شدید و نکات مهم را دانستید در ادامه به سراغ روشهای کسب درآمد از توییتر میرویم.

ساخت حساب کاربری در توییتر

روش اول : فروش توییت و دادن بک لینک

شاید برایتان عجیب باشد، اما این روش برای کسانی که در حوزه سئو و بازدید سایت فعالیت میکنند حائز اهمیت است و اگر شما لینک سایت آنها را در حساب خودتان توییت کنید به منزله این است که گوگل محتوای این سایت را با ارزش میشناسد و در جستجوهای خود بیشتر به آن توجه میکند و در آنرا در رده های بالا قرار میدهد.

روش دوم : کسب درآمد از همکاری در فروش

این روش که در همه شبکه های اجتماعی و سایتها قابل اجرا است در توییتر هم مستثنی نیست و میتوانید با معرفی یک محصول و لینک ارجاع آن کسب درآمد کنید.

این محصول میتواند از سایتهایی مانند دایان شاپ ، دیجی کالا که ایرانی هستند باشد و یا سایتی مانند آمازون که میتوانید درآمد دلاری از آن داشته باشید .

حتما بخوانید : 18 روش آسان کسب درآمد از یوتیوب + آموزش کامل

روش سوم : کسب درآمد از توییتر با روش تبلیغ داخلی

در این روش شما میتوانید با معرفی یک حساب کاربری دیگر کسب درآمد کنید.

روش کار به این شکل است که در یک توییت به فالورهایتان پیشنهاد عضویت در یک حساب کاربری دیگر را میدهید و به شکلی برای او جذب فالور میکنید.

بسته به تعداد اعضایی که دارید میتوانید تعرفه تعیین کنید.

روش چهارم : بازاریابی

توییتر و سایر شبکه های اجتماعی محبوب بستری رایگان هستند برای برندسازی محصول ، خدمات و هویت شما، از این رو میتواند خدماتی که ارائه میدید را پس از اینکه جذب فالور کردید بازاریابی کنید و فروش یا مراجعه خودتان را افزایش دهید.

کلام آخر

توییتر بستری امن است که میتوانید از آن به روشهای گوناگون کسب درآمد از توییتر کنید، سایر شبکه های اجتماعی شاید روش کسب درآمد در آنها ساده تر باشد اما فراموش نکنید که توییتر یک بستر رایگان است و میتوانید در این شبکه اجتماعی محبوب هم فعالیت داشته باشید و کسب درآمد از توییتر داشته باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *