روشهای تضمینی کسب درآمد از ترجمه + دلاری

کسب درآمد از ترجمه
5/5 - (1 امتیاز)

کسب درآمد از ترجمه

شاید برای شما عنوان درآمد از ترجمه در کتب درسی خلاصه شود و فکر کنید فقط از آن طریق میشود از ترجمه کسب درآمد کرد. در این مقاله روشهای گوناگون کسب درآمد از ترجمه را به شما صفر تا صد حتی بدون دانش زبان به شما آموزش خواهم داد .

اگر علاقمند هستید در زمینه کسب درآمد از ترجمه فعالیت کنید تا اخر این مقاله با ما همراه باشید.

روشهای کسب درآمد هر روز به شکل تازه ای درحال شکل گرفتن است و با داشتن نعمتی به نام اینترنت حیف است که از آن بهره نگرفت و استفاده بهینه نکرد.

یکی از مزیتهای فوق العاده کسب درآمد از ترجمه این است که میتوانید از آن درآمد دلاری داشته باشید و با فعالیت در سایتهای خارجی به طرق مختلف که در این مقاله کامل توضیح داده شده است به درآمد خیلی بالایی برسید.

ترجمه و فروش کتاب

کتابهای ترجمه شده از قدیم خواهان زیادی داشته و شاید به جرات بتوان گفت قدیمی ترین و آشناترین روش کسب درآمد از ترجمه همین روش ترجمه کتاب باشد .

در عصر تکنولوژی و اینترنت دیگر شما نیاز به داشتن اسپانسر و سرمایه گذار نخواهید داشت و براحتی میتوانید کتابی را که ترجمه کرده اید بصورت پی دی اف بفروش برسانید.

در اینجا به احتمال زیاد برای شما سوالاتی پیش خواهد آمد که به پرتکرارترین آنها میپردازیم .

1- کتابها رو چطور بفروش برسانم ؟

2- چطور موضوع پیدا کنم و چه کتابی را ترجمه کنم که خریدار خوبی داشته باشد ؟

3- تسلط کافی ندارم اما علاقه به این بیزنس دارم، آیا میتوانم ؟

کسب درآمد از ترجمه

پاسخ سوالات :

پاسخ به سوال اول :
سایتهای زیادی در ایران وجود دارند که شما میتوانید با عضویت در آنها کتاب الکترونیکی خودتان را به فروش برسانید و آنها به ازای هر فروش کمیسیون دریافت میکنند.

سایتهایی مانند : طاقچه ، کتابراه ، فیدیبو در این زمینه فعالیت میکنند که میتوانید قوانین این سایتها را مطالعه کنید و در این سایتها فعالیت کنید.

همچنین میتوانید کتاب فارسی را به انگلیسی ترجمه کنید و در سایت بزرگ آمازون به فروش برسانید و درآمد از ترجمه بصورت دلاری داشته باشید.

ضمنا شما میتونین کتابهای فارسی هم به انگلیسی ترجمه کنین و در سایت بزرگ آمازون قرار بدید و درآمد دلاری داشته باشید که مقاله سایت فروش کتاب در آمازون توی سایت کسب درآمد ایران قرار گرفته میتونین مطالعه بفرمایید

پاسخ به سوال دوم :

این موضو رو فراموش نکنید که هر کتابی ارزش ترجمه ندارد ، مترجم باید بدنبال جدیدترین و محبوبترین کتابها بگردد که به این منظور پیشنهاد میکنم از سایت آمازون استفاده کنید.

سایت آمازون که بزرگترین سایت فروش کتاب در جهان است گزینه مناسبی برای انتخاب کتاب پرفروش و محبوب هم هست

کافیست پس از وارد شدن به سایت امازون از قسمت کتابهای پر فروش بست سلر به این عناوین دست پیدا کنید.

پاسخ به سوال سوم :

اگر تسلط به ترجمه ندارید میتوانید از سایتهایی مثل ترنسیس استفاده کنید.

این سایت در زمینه ترجمه کتاب فعالیت دارد و شما میتوانید از این سایت برای ترجمه کتابتان کمک بگیرید.

کسب درآمد دلاری از ترجمه

نکته مهم :

توجه داشته باشید کتابهایی که میخواهید ترجمه کنید، قبلا توسط فرد یا موسسه ای ترجمه نشده باشد که برای اطمینان از این امر میتوانید به سایت کتابخانه ملی مراجعه کنید و اسم کتاب را جستجو کنید.

ترجمه فیلم و مدیا

تماشای فیلم ها و سریال های سینما و تلویزیون یکی از سرگرمی های اکثر افراد است که از این روش هم میتوان کسب درآمد از ترجمه کرد که در ادامه به آن میپردازیم

روش اول :

سایتهای زیادی در زمینه فیلم و سریال درحال فعالیت هستند که هر روز دهها فیلم و سریال بروز در این سایتها قرار میگیرد و طبیعتا برای افزایش بازدید و بیننده سایتشان تلاش میکنند تا نیاز آنها را تامین کنند که یکی از این نیازها زیرنویس و ترجمه فیلم و سریال است. اگر بتوانید با مدیران این سایتها ارتباط برقرار کنید و به آنها نمونه کاری خودتان را ارائه دهید میتوانید همکاری خوبی داشته باشید.

البته توجه داشته باشید سرعت عمل در این زمینه مهم است.

روش دوم :

علاوه بر فیلم و سریال میتوانید به زیرنویس آموزشهایی مانند کامپیوتر ، ریاضی ، علوم و ورزش و حتی دانستنی ها و انگیزشی .. بپردازید و آنها هم مخاطبهای زیادی دارد که البته درآمد زایی این روش هم در ادامه توضیح خواهم داد

این روش بسیار پرسود است که پیشنهاد میکنم حتما در این زمینه تحقیق و بررسی کنید که در صورت تمایل فعالیت کنید.

خوبی این روش این است که میتوانید کارفرمای خودتان باشید و از طرف دیگر کسب درآمد دلاری از سایت یوتیوب داشته باشید.

شاید بپرسید چطور ممکن است ؟

این مقاله برای اموزش کسب درآمد از ترجمه نوشته شده و برای کسب درآمد از ساخت ویدیو یک مقاله کامل نوشته شده که میتوانید صفر تا صد روشهای کسب درآمد در این روش را یاد بگیرید.اما خب گریزی به آن میزنیم که ارتباط آنرا با کسب درآمد از ترجمه بیشتر بدانید.

در  این حالت شما به 3 روش میتوانید کسب درآمد کنید

روش اول : سایتی راه اندازی کنید و ویدیوهایی که ترجمه میکنید در آن قرار دهید و ابتدا و اواسط ویدیو تبلیغ قرار دهید مانند سایت آپارات و یوتیوب.

به مرور با افزایش بازدید سایتتان میتوانید اسپانسر هم جذب کنید و از آن هم کسب درآمد عالی داشته باشید.

به عنوان نمونه اکثر ویدیوهای دیرین دیرین دارای اسپانسر است و یکی از روشهای کسب درآمدی برای این شرکت به حساب میآید .

کسب درآمد از ترجمه با ساخت ویدیو

روش دوم : کسب درآمد از نمایش ویدیو

سایتهای کسب درآمد به ازای نمایش ویدیو مانند یوتیوب ، اپارات و .. به منظور جذب بازدید سایتشان به ازای دیده شدن ویدیوهای کاربران که ویدیو خودشان را در این سایتها قرار میدهند بصورت دلاری و ریالی مبلغی را پرداخت میکنند که جالب است بدانید یکسری از کاربران ایرانی درآمد ماهانه بیشتر از 50 هزار دلار از سایت یوتیوب دارند.

اگر آشنایی در این زمینه ندارید حتما مقاله زیر را بخوانید.

حتما بخوانید : کسب آسان درآمد دلاری از یوتیوب

درآمد از ترجمه با عضویت در سایت های فریلنسری

روش کار این سایتها به این شکل است که سفارش کارفرما در آن ثبت میشود و شما میتوانید در این سایتها پروژه ها را بررسی کنید و در صورت تمایل میتوانید پروژه مناسبی را تایید کنید و برای کارفرما تکمیل کنید.

یکی از فعالیتهای سایتهای فریلنسری ترجمه است که میتوانید پس از ثبت نام در این سایتها به فعالیت در این سایتها بپردازید.

خوبی این سایتها این است که نگران این نیستید کارفرما پول شما را نپردازد و میتوانید با خیال راحت سفارش را تکمیل کنید و پس از پایان پروژه درآمدتان را در کیف پولتان داشته باشید.

حتما بخوانید : رموز کسب درآمد عالی با فریلنسری

درآمد از ترجمه با ترجمه خبر و تولید محتوا

بیشتر از 60 درصد از اخباری که توسط خبرگزاریهای و رسانه های آنلاین منشتر میشود از جنس ترجمه است .

اگر در این زمینه هم میتوانید فعالیت خوبی داشته باشید و کسب درآمد کنید و با سایتهای خبری یا محتوا محور تماس بگیرید و به آنها پیشنهاد همکاری دهید و به بابت مقاله هایی که به آنها میدهید بصورت کلمه ای پول دریافت کنید.

بسته به تخصصی بودن مقاله از کلمه ای 60 تا 220 تومان متغیر است .

در این زمینه در سایتهای فریلنسری هم میتوانید فعالیت کنید و سفارش تولید محتوا بگیرید و مقاله دست اول و اختصاصی به مشتری بدهید.

درآمد از ترجمه با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین

اگر به ترجمه و مبحث زبان تسلط دارید میتوانید به دیگران آموزش دهید!

ممکن است برای شروع شرایط مناسب برای برگزاری کلاسهای حضوری را نداشته باشید اما جالبه بدانید که آموزشهای انلاین روز ب روز در حال همه گیر شدن و رونق پیدا کردن است که شما میتوانید با برگزاری کلاسهای انلاین بدون هزینه ای شروع به تدریس کنید.

همچنین با همه گیر شدن آموزش آنلاین سایتهای زیادی ساخته شده اند که میتوان به سایتهای ایرانی مانند مکتب خونه و فرادرس اشاره کرد .

این سایتها بابت نشر آموزش شما کمیسیونی بین 30 تا 50% دریافت میکنند که شما دیگه کاری به تبلیغ و بازاریابی و هزینه های جانبی سایت ندارید و این سایتها این کارها را برای شما انجام میدهند و به عبارتی یک همکاری برد برد است.

معرفی سایتهای کسب درآمد دلاری از ترجمه

در ادامه لیستی از سایت های بین المللی معرفی خواهیم کرد که می توانید برای کسب درآمد از ترجمه به انها مراجعه کنید .

Translate.com

این سایت برای شرکت ها و افرادی که نیاز به ترجمه دارند، ترجمه انجام می دهد. در صورت همکاری با این سایت پروژه ها شامل ترجمه پست های وبلاگ، پست های رسانه های اجتماعی. تیکت های پشتیبانی و … است و از هرجای دنیا که باشید، می توانید برای کسب درآمد دلاری از ترجمه به این شرکت ملحق شوید. همچنین لازم نیست نگران دریافت حق الزحمه خودتان باشید، این سایت از پی­پال برای پرداخت های کارمنداش استفاده میکند و شما به راحتی میتوانید با سایتهایی مثل ایرانی کارد و خیلی سایتهای دیگر در زمینه نقد کردن حساب ارزی کار کنید و حق الزحمه خودتان را نقد کنید.

Unbabel

یکی دیگر از پایگاه های ارائه کار و کسب درآمد از ترجمه است که برای مشتریان خود محتوای آنلاین، پست های وبلاگ، خبرنامه ها و … را ترجمه می کند. توی این سایت به ازای هر ساعت کار کردن شما 8 دلار دریافت می کنید.

حتی اگر چند ثانیه در این سایت ترجمه کنید، باز هم دستمزد شما محفوظ است و ویژگی مثبت دیگر این سایت، پرداخت نقد دستمزد از طریق پی­پال است .

OneHourTranslation.com

قبل از شروع کار و درآمد از ترجمه باید یک آزمون آنلاین را پاس کنید که بعد از دریافت گواهینامه مربوطه، بتوانید کار خودتان را شروع کنید.

اگر در کشور های مختلف در حال سفر کردن هستید این شرکت به شما این امکان را می دهد تا با دریافت مستر کارت درآمد خودتان را هر جای دنیا که بخواهید استفاده کنید. در این سایت پرداخت از طریق پی­پال به شما این امکان را می دهد که درآمد دلاری خودتان را به راحتی نقد کنید .

Rev

کسب درآمد از ترجمه در  این سایت با توجه به کلمات محاسبه میشود. به ازای ترجمه هر کلمه از اسناد یا زیر نویس ها 0.05 تا 0.07 دلار دریافت میکنید.

در این سایت صورت حساب شما از طریق پی­پال پرداخت میشود.

Tethras

اگر با تکنولوژی و گوشی های هوشمند رابطه خوبی دارید، عاشق این مورد خواهید شد. این شرکت با توسعه دهندگان برنامه های موبایل همکاری می کند، بدین صورت که برنامه های این شرکت ها را به زبان های مختلف ترجمه می کند.

هنگامی که به این سایت وارد می شوید، می توانید اطلاعیه های مربوط به پروژه های جدید را بینید و با بررسی آنها می توانید یکی را انتخاب کرده و پس از انجام کار دلارهایتان را دریافت کنید.

سخن آخر

کسب درآمد از ترجمه راهی آسان و پرسود است، اگر کسب و کاری ندارید لازم نیست به خودتان عرصه را تنگ کنید که روشی برای درآمد وجود ندارید ! براحتی میتوانید با ترجمه کسب درآمد کنید.

همچنین در سایت ایران کسب درآمد میتوانید روشهای گوناگون کسب درآمد را آموزش ببینید.

موفق و پیروز باشید

5/5 - (1 امتیاز)
یک نظر برای "روشهای تضمینی کسب درآمد از ترجمه + دلاری" ارسال شده
  1. Mohsen A گفت:

    با دیدن این مقاله افسوس زمانی که از دست رفته رو میخورم که میتونستم کسب درآمد از ترجمه داشته باشم
    اما این مقاله واقعا ذهن من رو باز کرد که با روشهای کسب درآمد از ترجمه آشنا بشم
    ممنون بابت وقتی که برای کاربران میگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *