نتایج در این بخش نمایش داده می شود

آنباکسینگ چیست و چطور از آن کسب درآمد کنیم

آنباکسینگ چیست
5/5 - (5 امتیاز)

جعبه گشایی یا آنباکسینگ چیست؟

آنباکسینگ به فرآیند بازکردن یک محصول که عموما محصول ویژه دیجیتال است گفته میشود و در آن به صورت ویدیویی از ابتدای باز کردن بسته شروع به شرح آن میکنند.

گاهی این جزئیات توضیحات در حدی است که نوع کیفیت بسته بندی هم در توضیح ویدیو گفته میشود.

 

تاریخچه آنباکسینگ به سال 2006 برمیگردد

Yahoo Tech اولین ویدیوی آنباکسینگ را برای تلفن همراه Nokia E61 در سال 2006 قرار داد. با توجه به Google Trends، جستجو برای عبارت ” آنباکسینگ ” در سه ماهه پایانی 2006 شروع شد.

ویدئوهای آنباکسینگ اولیه عمدتا روی ابزارها یا موارد مد تمرکز می کردند. با این حال، هنگامی که این روند شروع شد، ویدیوهای آنباکسینگ برای “تقریباً هر چیزی که برای خرید در دسترس است” در دسترس بود. تا سال 2014 محبوبیت ویدیوها به حدی بود که برخی از شرکت ها به اینشناخته شده بوند که ویدیوهای آنباکسینگ را برای محصولات خود بارگذاری می کنند در حالی که دیگران محصولات را به صورت رایگان به بارگذاری کنندگان ارسال می کردند.

آنباکسینگ چیست

در این مقاله آموزش آنباکسینگ را به شما صفر تا صد آموزش میدهیم

پیشنیازهای ساخت یک ویدیو آنباکسینگ

اگر بدنبال بازاریابی ویدیویی هستید و میخواهید در این حوزه فعالیت کنید ممکن است تمایل داشته باشید موضوع آنباکسینگ را دنبال کنید که بتوانید دنبال کننده های هدفمند داشته باشید.

اگر این موضوع را میخواهید انتخاب کنید پیشنهاد میکنیم نکاتی که در ادامه گفته میشود را انجام دهید تا ویدیوهایی جالب و جذاب داشته باشید.

  • یک وسیله ویژه و بروز را برای انباکسینگ انتخاب کنید.
  • آهسته و با جرئیات به شرح محصول بپردازید.
  • از صحبت اضافه خودداری کنید و تمرکزتان روی آنباکس کردن باشد.
  • از نورپردازی خوبی برای ضبط فیلم استفاده کنید.

شاید محصولی را انتخاب کنید برای انباکسینگ کردن و پس از جستجو در یوتیوب متوجه شوید که قبل از شما شخص دیگری آنرا انباکس کرده است و این موضوع باعث ناراحتی شما شود، اما بهتر است از این موضوع استقبال کنید و پس از دیدن ویدیو آن شخص ، ایرادهای ضبط را لیست کنید و در مسیر یک ویدیو بهتر قدم بردارید.

یکی از جذابیتهای انباکسینگ برای یک بیننده نحوه اجرا و گویش آن است که میتوانید با تکرار و تمرین به تسلط لازم را پیدا کنید.

 

چرا آنباکسینگ محبوب است؟

برخی معتقدند محبوبیت این روش به دلیل توانایی آن در نشان دادن محصولی است که معمولاً تبلیغ کنندگان بدون تقلب در اطراف محصول می سازند. توانایی دیدن آنچه که مشتری دریافت می کند “می تواند در فرآیند تصمیم گیری بازی کند.” برخی از کاربران سعی کرده اند با افزودن جلوه های ویژه یا انجام آن به روشی متفاوت، مانند حذف جعبه ضد آب، این روند را جذاب تر کنند.

رشد تجارت الکترونیک نیز عامل اصلی افزایش و محبوبیت آنباکسینگ است. شرکت های مستقیم به مصرف کننده به راهی برای ارتباط عاطفی بیشتر با مشتریان خود و ایجاد یک تجربه خرید مثبت نیاز دارند و این امر باعث شده است که بسیاری از شرکت های D2C روی طراحی بسته بندی سرمایه گذاری کنند تا به عنوان یک دارایی بازاریابی برای محصولات خود عمل کنند.

هرچه بسته‌بندی جذاب‌تر باشد، احتمال اینکه مصرف‌کنندگان ویدیوی جعبه‌گشایی محصول خود را ضبط کنند، بیشتر می‌شود و در نهایت خریداران بیشتری را به سمت شرکت سوق می‌دهد.

تولیدکنندگان بسته بندی نیز به طور فزاینده ای از نقش “روند جعبه” در توسعه خود آگاه هستند و به طور مداوم فناوری خود را بهبود می بخشند تا تقاضا برای بسته بندی های چاپی با کیفیت بالاتر را برآورده کنند. جعبه ها دیگر فقط یک وسیله حمل و نقل نیستند – جعبه ها بیلبوردهای بازاریابی ارزشمندی هستند که مستقیماً به مشتریان تحویل داده می شوند.

نکته جالب : اگر در انباکسینگ میخواهید فعالیت کنید به شما پیشنهاد میکنم حتما ویدیوهای خودتان را در یوتیوب به اشتراک بگذارید و به ازای هر نمایش از یوتیوب کسب درآمد دلاری کنید.

حتما بخوانید : 18 روش کسب درآمد دلاری از یوتیوب + آموزش

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
یک نظر برای "آنباکسینگ چیست و چطور از آن کسب درآمد کنیم" ارسال شده
  1. ستاره گفت:

    واقعا این مقاله درباره انباکسینگ خیلی مفید بود
    اگه میشه درباره آنباکسینگ محصولات بیشتری ایده بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.